13 Aralik 2017 Çarsamba

Foto Galeri

01-06 Şubat 2010 Türkiye Yıldızlar Boks Şampiyonası Zonguldak

Mesaj Defteri

sizi o kadar çok özledim kii o ortamı o sıcaklığı o baba şevkatini. Hocam siz Çankırı Boksun ihtiyacı olan tek insansınız kim ne yaparsa yapsın kimse yıkamaz. Seviliyosun Ahmet ÇINAR...

GRC :) - 25/02/2013 10:07

Site Istatistigi

Online Kullanici :

3

Bugünkü Ziyaretçi :

1

Toplam Ziyaretçi :

37017

Hava Durumu

ÇANKIRI

Reklam

Antrenörler

Mustafa DEMİRİZ

 

 
 
 
1960 yılında Çankırı Ilgaz ilçesinde doğdum.1976 yılında Çankırı merkez ortaokulunu bitirdiğimde boksa başladım anılan tarihte boksa büyük ilgi, alaka vardı , boks antrenörlüğünü Şefik GÜMÜŞ yapıyordu kısa bir süre sonra Şefik Hocanın Adıyaman a tayini çıkmasıyla boks salonuna kilit vuruldu ,boksu bilen arkadaşlarla stad içerisinde boş zeminlerde antremanlar yapmaya başladım o tarihlerde çalıştığımı bazı arkadaşlardan Hüdaver ATLI,Ahmet ERGİN,Erol KIYMAZ,Erol ŞAFAK gibi dereceli boksörler vardı.
Bu böyle birkac yıl devam etti ,bende bu esnada liseyi bitirdim,ve askerlik görevimi ifa etmek üzere 1981 yılında Diyarbakır,deve geçidi 16.mekanize tugay komutanlığına gittim,askerlik görevimi bitirdikten sonra 1983-1984 yıllarında Çankırı da muzaffer Pekcan nezaretinde boks çalışmalarına katıldım,ancak boks çalışmalarım uzun sürmedi.1985 yılında Keçiören kaymakamlğında memur olarak işe başlamamla birlikte Ankara da 19 mayıs spor kompleksinde      Ali TOSUN ve Mustafa GÜNDOĞMUŞ hocalarla ,esnaf spor ve Türk standartları enstitüsü boks kulübünde ferdi lisanslı boksör olarak çalışmalar katıldım.1986 yılında Kayseri Talas Spor kompleksinde boks antrenörlüğü kursuna müraacat ettim.antrenör çalıştırıcı sertifikası aldım
1987 yılında Çankırı Valiliğine memur olara atanmamla birlikte Çankırı Gençlik ve Spor Müdürlüğüne fahri antrenör Muzaffer PEKCAN Ve Recep GÖKMEN ’le birlikte çalışma fırsatı buldum.farklı kategorilerde Türkiye çapında dereceli,başarılı boksörlerin yetişmesinde katkılarda bulundum..
Şimdiki genç boks antrenörü Ahmet ÇINAR ‘ı tanıma fırsatı buldum,alçak gönüllü,karizmatik,hırslı ve azimli boksör kardeşimize görevi teslim etmenin huzuruyla fahri antrenörlük görevinden 2001 ayrıldım.halen Çankırı Valiliğinde Şef olarak görev yapmaktayım.
Şu anda sadece zaman buldukça sağlıklı yaşam için boks antrenmanı, stad parkurunda yürüyüş yapmaya çalışıyorum, Ahmet hocamızın yaptığı çalışmaları ve başarıları takip ediyorum kendisine yürekten destekliyorum,şayet bizlere görev düşerse he zaman yanında olmaktan bu spora hizmet etmekten büyük haz ve onur duyarım .