26 Eylül 2017 Sali

Foto Galeri

Türkiye Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası 08-13 Aralık 2009 Çankırı

Mesaj Defteri

sizi o kadar çok özledim kii o ortamı o sıcaklığı o baba şevkatini. Hocam siz Çankırı Boksun ihtiyacı olan tek insansınız kim ne yaparsa yapsın kimse yıkamaz. Seviliyosun Ahmet ÇINAR...

GRC :) - 25/02/2013 10:07

Site Istatistigi

Online Kullanici :

1

Bugünkü Ziyaretçi :

1

Toplam Ziyaretçi :

36940

Hava Durumu

ÇANKIRI

Reklam

07/09/2010

Türkiye Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası

Boks Federasyonu Başkanlığının 2010 Yılı Faaliyet Programında Yer alan Türkiye Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası 20–26 Aralık 2010 Tarihleri arasında Mersin de Yapılacaktır...

 
 
 Müsabaka Talimatnamesi
 
 
                 TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU BAŞKANLIĞI        
                                                                  
 
            Boks Federasyonu Başkanlığının 2010 Yılı Faaliyet Programında Yer alan Türkiye Büyükler Ferdi Boks Şampiyonası 20–26 Aralık 2010 Tarihleri arasında Mersin de Yapılacaktır.(Yol Hariç)
 
            Müsabakalara ait teknik toplantı 19 Aralık 2010 günü saat 19.00’da Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde yapılacak olup, müsabakalara ait bilgiler aşağıya çıkartılmıştır.
 
            Müsabakalar;  49 Kg. 52 Kg. 56 Kg. 60 Kg. 64 Kg. 69 Kg. 75 Kg. 81 Kg. 91 Kg. ve +91 Kg.’larda olmak üzere 10 sıklet üzerinden yapılacaktır. Maçlar 3’er dakikadan 3 raunt üzerinden oynanacaktır.
 
            Müsabakalara; 17–34 yaş grubuna dahil sporcular katılacak, bu yaş grubu dışında gelen sporcular müsabakalara alınmayacak ve harcırahları da ödenmeyecektir. Müsabakalarda yaş grubuna ve sikletlere uyulmamasından dolayı, doğacak her türlü mesuliyet jüri başkanı ve üyelerine aittir.
             Jüri Üyeleri Şampiyonaya katılan sporcuların İl ve Kulüplerini belirten listeyi faaliyet bitiminde müsabaka raporu ile birlikte tasdikli olarak Federasyona verecektir.
 
            Müsabakalara katılacak sporcular 2010 yılı vizeli lisansları ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince tasdikli iştirak listelerini yanlarında getireceklerdir.
 
             Kafile teşkili; 6 sporcuya kadar 1 antrenör- 1 idareci, 6 sporcudan fazlası için 2 antrenör ve 1 idareciden teşekkül edecektir. İl Müdürlükleri harcırahlarını kendi bütçelerinden ödemeleri halinde daha fazla sayıda antrenör görevlendirilebilirler.
 
            Müsabakalar neticesinde sikletlerinde ilk dört dereceyi alan sporcular ile bu sporcuların İl Kafile teşkiline göre antrenör ve idarecisine, hakemler ile 22 İl personelinin (Doktor ve sağlık personeli dahil) ücret, tazminat, harcırahları ve otobüs ücretleri Federasyonca ödenecektir. Bunların dışında kalanların harcırahları ise bütçe imkănları uygun olması halinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince ödenecektir.
 
            AIBA kural ve kaidelerinin uygulanacağı müsabakalarda (10 ONZ) eldiven ve kasklar Boks Federasyonunca sağlanacak, diğer müsabaka şahsi malzemeleri ise sporcular ile İl Müdürlüklerince (Kulüplerince) temin edilecektir.
 
                  Müsabakaların oynanacağı ev sahibi İl;
 
                Müsabakaların oynanacağı salona İki adet ring kuracak,
                Emniyet tedbirlerini alacak,
                Müsabakalar öncesi yapılacak tartı için en az 3 adet elektronik kantar temin edecek,
                Müsabakalar öncesi yapılacak sporcu muayenelerinde ve müsabakalar esnasında en az İki doktor ile sağlık personeli görevlendirilecektir
 
            Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri yukarıda belirtilen hususları dikkate alarak İllerindeki kulüplere ve sporculara gerekli duyuruları yaparak Şampiyonaya katılımlarını sağlayacaklardır.
            Bilgi ve gereğini rica ederim.
 
 
 
                                                                        Eyüp GÖZGEÇ
                                                                 Boks Federasyonu Başkanı
 
 
 

www.cankiriboks.com

Bu haber 2510 kez okundu.