13 Aralik 2017 Çarsamba

Foto Galeri

25-30 Ocak 2010 Türkiye Gençler Boks Şampiyonası Karabük

Mesaj Defteri

sizi o kadar çok özledim kii o ortamı o sıcaklığı o baba şevkatini. Hocam siz Çankırı Boksun ihtiyacı olan tek insansınız kim ne yaparsa yapsın kimse yıkamaz. Seviliyosun Ahmet ÇINAR...

GRC :) - 25/02/2013 10:07

Site Istatistigi

Online Kullanici :

2

Bugünkü Ziyaretçi :

1

Toplam Ziyaretçi :

37017

Hava Durumu

ÇANKIRI

Reklam

27/12/2011

Fenerbahçe Hazırlık Maçlarına Devam Ediyor

 

ÇANKIRI BOKS TAKIMI İLE FENERBAHÇE ANKARA BOKS OKULU, HAZIRLIK MAÇI YAPTI

Türk boksunun altyapısını oluşturmak adına çalışmalar yürüten Fenerbahçe Ankara Boks Okulu ile Çankırı Boks Takımı, geçtiğimiz hafta sonu yaptığı hazırlık maçında bir araya geldi.

İleriki yıllarda Avrupa ve Dünya Şampiyonası ile olimpiyatlarda boks sporunda Türk Bayrağı’nı dalgalandırabilecek sporcular yetiştirmeyi hedefleyen Çankırı Boks Takımı ile Fenerbahçe Ankara Boks Okulu, Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenman Salonu’nda dostluk havasında ikili müsabaka yaptı.

2012 Türkiye Boks Şampiyonaları kapsamında hazırlıklarını sürdüren Çankırı Boks Takımı, ilk olarak Karabük Gençlik Spor, akabinde Karabük Polis Gücü Kulübü ve son olarak da Fenerbahçe Ankara Boks Kulübü ile hazırlık maçı yaptı.

Milli Takım ve Çankırı Boks Antrenörü Ahmet Çınar, müsabakaların çok çekişmeli, heyecanlı ve Fair-Play çerçevesinde geçtiğini belirterek, ‘’Maçlarda sporcuların tecrübeleri artıyor. Kendileri şampiyonalara en iyi şekilde hazırlanıyor.’’ diye konuştu.

Fenerbahçe Ankara Boks Okulu Antrenörü Mustafa Genç ise, Çankırı Boks Takımı’nın kardeş takımı olduklarını vurgulayarak, ‘’Hazırlık maçlarında onlarla beraber olmak son derece memnuniyet verici. Onlar Ankara’ya gelirken bizler de Çankırı’ya gidiyoruz. Bu tür maçları sıkça tekrar etme fırsatını buluyoruz ve bulmaya devam edeceğiz. Bu sayede sporcuların performansını en üst düzeye ulaştırmayı planlıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Dünya ve Avrupa derecesine sahip sporcuları bünyesinde barındıran iki güzide boks kulübünün yaptığı maçlar büyük ilgi görürken, sporseverler tarafından bol bol alkış aldı. 

 

 

www.cankiriboks.com

Bu haber 2929 kez okundu.